Dzień otwarty na GPW

Agnieszka Solecka, IPO włącz . Opublikowano w Rynek kapitałowy

Warszawska Giełda Papierów Wartościowych obchodzi 20-lecie 16 kwietnia. W sobotę będzie, dzień otwarty. Będzie okazja do poznania jak funkcjonuje polski rynek kapitałowy. Jest się już czym poszczycić.

„Cała ta Giełda” jest inicjatywą skierowaną do inwestorów i ich rodzin, a także wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej o giełdzie. IPO SA jako spółka notowana na warszawskim parkiecie i od lat współpracująca z podmiotami rynku kapitałowego, będzie również uczestniczyła w tym wyjątkowym wydarzeniu z okazji 20-lecia GPW.
IPO przygotowało dla uczestników Dnia Otwartego nie lada atrakcję. W tym dniu zostaną przeprowadzone czaty z Prezesami Zarządów Spółek notowanych na warszawskim parkiecie. Inwestorzy będą mogli zadać pytania nie tylko Pani Prezes Zarządu Annie Janus z IPO SA, lecz również Bogusławowi Bartoniowi – Prezesowi Zarządu OneRay Inwestment SA oraz Ryszardowi Wtorkowskiemu – Prezesowi Zarządu LUG SA. Czat z każdym z Prezesów będzie transmitowany na dużym ekranie. Goście oraz inwestorzy będą mogli przy stoisku IPO SA bezpośrednio zadać pytania do odbywającej się wirtualnej rozmowy, a także zostawić pytania do czata, który ma się odbyć w późniejszej części dnia z pozostałymi gośćmi. Czaty te będą również transmitowane w sieci, więc każdy internauta czy dziennikarz będzie mógł w nim uczestniczyć. Chcielibyśmy skupić się podczas tych rozmów nie tylko na bieżącej działalności spółek, lecz także na relacjach inwestorskich prowadzonych przez nie. Dzięki temu będziemy mogli propagować efektywną komunikację spółek z inwestorami.
IPO SA przygotowało również dwa całodniowe konkursy dla wszystkich uczestników Dnia Otwartego. Pierwszy będzie dotyczył rynku głównego, drugi IPO SA. Wśród uczestników zostaną rozlosowane cenne nagrody. Zapraszamy serdecznie!